image Розробка, впровадження, монтаж промислової електроніки

Автоматизація промислового обладнання: можливість вивести підприємство на новий рівень

На сучасних підприємствах дедалі частіше встановлюють автоматизовані лінії. Система контролює робочий процес з допомогою датчиків. Вони відстежують показники програмного режиму, що регулюються оператором. За такого підходу витрачається менше часу виконання роботи, проте операції виконуються з великою точністю. Автоматизація виробництва включає як стадії процесу виготовлення продукції, а й об'єднує всі сфери виробництва, включаючи бухгалтерський облік, фінансово-економічну діяльність, логістику тощо. Монтаж промислової електроніки слід довіряти досвідченому фахівцю. Компанія «Флексіс» надає послуги з встановлення, налаштування та подальшого обслуговування електрообладнання.

Особливості автоматизації промислового обладнання

Впровадження промислової електроніки допоможе підвищити якість і знизити собівартість продукції, що випускається в будь-якій галузі виробництва. Монтаж електрообладнання спеціалісти сервісного центру «Флексіс» проводять за наявності дозволу з індивідуальними особливостями даного об'єкта.

Автоматизація промислового обладнання значно полегшує людську працю та дозволяє:

 • знайти оптимальне рішення та раціонально використовувати наявні ресурси;
 • розробити нову продукцію та зробити її конкурентоспроможною на ринку збуту;
 • знизити затримку випуску продукції кожному етапі виробництва.

Система автоматизації відкриває великі перспективи для підприємства, але цей напрямок має свої особливості. Полягають вони в технічній документації, яка повинна адаптуватися безпосередньо під продукцію, що випускається. При розробці проекту наші фахівці детально вивчають виробництво та знаходять оптимальні рішення, які допоможуть автоматизувати процес з урахуванням усіх важливих характеристик, що забезпечують якісне виконання роботи.

Інженери продумують план автоматизації та створюють схеми під конкретний об'єкт. У результаті підвищиться конкурентоспроможність підприємства, а продукція, що випускається, буде відрізнятися унікальними властивостями і нижчою ціною. На автоматизацію потрібен час та кошти на закупівлю сучасного обладнання, яке найближчим часом себе окупає.

Компанія «Флексіс» надає широкий спектр послуг з автоматизації підприємства та подальшого обслуговування промислової електроніки.

Пропонуємо готові існуючі рішення для різних галузей індустрії:

 • автоматизація пакеторобного обладнання
 • автоматизації обладнання у текстильній промисловості
 • автоматизація шахтного обладнання (підйомне обладнання)
 • он-лайн системи автоматизованого моніторингу промислових об'єктів
 • геоінформаційні системи та системи моніторингу рухомих об'єктів

Створюємо системи управління та автоматизації промислових підприємств різного рівня

 • Проводимо технічний аудит та оптимізацію обладнання та процесів промислового підприємства з метою оптимізації, підвищення продуктивності та зменшення витрат шляхом пропозиції засобів автоматизації обладнання
 • Оцінка можливості різних рівнів автоматизації обладнання
 • Оцінка параметрів необхідних двигунів та приводів для Вашого підприємства та машинного обладнання
 • Оптимізація продуктивності високодинамічних сервосистем